Americká hypotéka nebankovní

Jakmile začnete s podnikáním, nepřemýšlíte o jeho konci. Všichni si přejeme, aby se našemu podnikání dobře dařilo, abychom se uchytili na trhu a byli například i světovými výrobci či prodejci nějakého výrobku, zboží nebo služeb. Jenomže v podnikání může přijít špatný rok. To samé platí například v zemědělství, kdy se některý rok nevyvede a vy musíte počítat pouze s tím, co vypěstujete a jakmile je toho málo, musíte jenom doufat, že to bude stačit a že příští rok bude opět dobrý a výnosný. Podnikání se točí pouze o výnosech a nákladech, a jakmile náklady převažují, dostáváte se do záporných hodnot. Nemáte na zaplacení účtů, daní, sociálního a zdravotního pojištění, často nemáme ani na výplaty zaměstnancům. Pokud se k tomu přidá nějaká ta exekuce, myslíme si, že už není žádné východisko. Ovšem v tom případě jste nás našli správně, protože se specializujeme na úvěry, které poskytujeme právě takovýmto podnikatelům, kteří mají problémy, nebo exekuce a běžnou půjčku od banky již nedostanou.

Pro každého běžného podnikatele

Samozřejmě si nikdo nepřeje, abychom vás dostali do ještě větších dluhů, ze kterých by nebylo úniku, a proto u nás také musíte dokázat, že jste schopni splácet, ovšem ostatní podmínky jsou daleko mírnější, než je tomu například v bankách. Půjčujeme i v případě zástavy či exekuce. Vyplácíme až 70% odhadní ceny nemovitosti. Máme velice nízký úrok jako v bance a nevadí nám ani nízké či nulové daňové přiznání. Potřebujete finance pro své podnikání? V tom případě bude americká hypotéka nebankovní vhodný produkt právě pro vás. Podívejte se na její podmínky. Můžete si ji sjednat až na dobu 30 let. Dáme vám velice nízký a rozumný úrok a navíc neplatíte nic za předčasné splacení úvěru. Postačí pár fotografií vaší nemovitosti, kterou budete ručit.

Nečeká vás ani žádné složité papírování. Vaši bonitu si zjistíme zdarma a zdarma pro vás také připravíme návrh smlouvy. Žádné nesmyslné poplatky vás nečekají. Hradit budete pouze úrok z úvěru. Splátky však zajišťujeme velice nízké.