Americká hypotéka bez dokládání příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů je pojem, který na finančním trhu již neexistuje. Americká hypotéka bez dokládání příjmů znamená sice formu hypotéky, ovšem stejně tak jako všude jinde i zde se dokládat příjmy musí. Proto tento pojem nikde v takovéto podobě nenajdete jenom jeho obdobu.

Každý poskytovatel úvěru si musí prověřit bonitu svého klienta. Prověřením získáváme informace o tom, zdali budete schopni úvěr splácet, proto je vždy nezbytné, zajímat se o výši vašeho příjmu. To je základní veličina a hodnota, kterou budeme potřebovat vědět, abychom vám mohli poskytnout úvěr. Prokázání však není složité, ale právě naopak, zvládnete jej jistě velice snadno a rychle. Většinou postačí pár základních dokumentů.

Z pohodlí domova

Z pohodlí domova vyřídíte vše podstatné. Nedělejte si zbytečně starosti se schůzkami, na které se musíte hodiny připravovat. Všechny ty papíry, kterým nerozumíte a další nesmyslné údaje, které si budete muset sami zjišťovat. S námi se vám to nestane. Veškeré podklady jsou srozumitelné. Snadno si je přečtete a jednoduše je pochopíte. Hypotéku mohou získat i lidé, kteří nemají stabilní měsíční příjem nebo i ženy, které jsou na mateřské dovolené či lidé na rodičovské dovolené. Dále je to vhodné také pro klienty, kteří pobírají invalidní nebo jiný typ důchodu. Potřebujete peníze opravdu rychle? Pak neváhejte a kontaktujte nás.

Samotné doložení příjmu není vůbec složité a nemusíte se ho obávat. Obecně k tomu stačí výpisy z bankovních účtů a to za čtvrt roku nebo půl roku čili běžně od 3 do šesti měsíců. V případě, že se jedná o běžného zaměstnance a pracujete v nějakém zaměstnání na smlouvu, budete dokládat i tuto smlouvu o uzavření pracovního poměru. K tomu pak už jen výplatní pásky zhruba za stejné období, takže čtvrt až půl roku.

V případě, že jste člověk, který nemá stabilní příjem, dá se situace také snadno vyřešit a to buďto dokládáním výše příjmu někoho jiného, nebo jiným vhodným způsobem. Zajišťujeme finance také pro lidi na mateřské dovolené, kteří potřebují rozhodnutí o výši dávek a výpisy z účtu, a dále pro podnikatele, kteří dodají daňové přiznání a taktéž výpisy z bankovních účtů.