Americká hypotéka bez dokládání příjmů

.

Hypotéka bez doložení příjmů je pojem, který na finančním trhu již neexistuje. Americká hypotéka bez dokládání příjmů znamená sice formu hypotéky, ovšem stejně tak jako všude jinde i zde se dokládat příjmy musí. Proto tento pojem nikde v takovéto podobě nenajdete jenom jeho obdobu.

Každý poskytovatel úvěru si musí prověřit bonitu svého klienta. Prověřením získáváme informace o tom, zdali budete schopni úvěr splácet, proto je vždy nezbytné, zajímat se o výši vašeho příjmu. To je základní veličina a hodnota, kterou budeme potřebovat vědět, abychom vám mohli poskytnout úvěr. Prokázání však není složité, ale právě naopak, zvládnete jej jistě velice snadno a rychle. Většinou postačí pár základních dokumentů.

Z pohodlí domova

Z pohodlí domova vyřídíte vše podstatné. Nedělejte si zbytečně starosti se schůzkami, na které se musíte hodiny připravovat. Všechny ty papíry, kterým nerozumíte a další nesmyslné údaje, které si budete muset sami zjišťovat. S námi se vám to nestane. Veškeré podklady jsou srozumitelné. Snadno si je přečtete a jednoduše je pochopíte. Hypotéku mohou získat i lidé, kteří nemají stabilní měsíční příjem nebo i ženy, které jsou na mateřské dovolené či lidé na rodičovské dovolené. Dále je to vhodné také pro klienty, kteří pobírají invalidní nebo jiný typ důchodu. Potřebujete peníze opravdu rychle? Pak neváhejte a kontaktujte nás.

.

Samotné doložení příjmu není vůbec složité a nemusíte se ho obávat. Obecně k tomu stačí výpisy z bankovních účtů a to za čtvrt roku nebo půl roku čili běžně od 3 do šesti měsíců. V případě, že se jedná o běžného zaměstnance a pracujete v nějakém zaměstnání na smlouvu, budete dokládat i tuto smlouvu o uzavření pracovního poměru. K tomu pak už jen výplatní pásky zhruba za stejné období, takže čtvrt až půl roku.

V případě, že jste člověk, který nemá stabilní příjem, dá se situace také snadno vyřešit a to buďto dokládáním výše příjmu někoho jiného, nebo jiným vhodným způsobem. Zajišťujeme finance také pro lidi na mateřské dovolené, kteří potřebují rozhodnutí o výši dávek a výpisy z účtu, a dále pro podnikatele, kteří dodají daňové přiznání a taktéž výpisy z bankovních účtů.

.