Nebankovní hypotéky bez registru

V dnešní konzumní společnosti se odvíjíme od toho, aby všechno bylo moderní, in a trendy. Snažíme se společnost a veškeré systémy zjednodušit. Chceme, aby nakupování nezabíralo moc času, aby všechno bylo přehledné a srovnatelné, abychom neztráceli čas a především, abychom tomu snadno a rychle porozuměli. Takto fungují i nebankovní společnosti a právě s touto strategií vítězí a není se co divit, protože lidé mají rádi jednoduchost. Raději než aby chodili do banky, sjednávali si milion schůzek, dokládali tisíc papírů a opětovně několik týdnů po sobě chodili na další a další setkání s makléři, tak raději zvolí tu druhou možnost a to právě nebankovní hypotéky bez registru.

Co tato slova znamenají?

Nebankovní je jistě hned každému jasné a zřejmé. Nejedná se totiž o běžné banky, nýbrž o nebankovní společnosti, které mají kapitál na poskytování půjček a úvěrů. Poskytují například spotřebitelské úvěry běžným občanům nebo také podnikatelské úvěry. Hypotéka je slovo, které také jistě každý z nás zná. Jedná se o formu získání peněz, u které ručíte vlastní nemovitostí nebo zástavou třetí osoby, která podepíše zástavní smlouvy. Posléze podle odhadu můžete získat až 70% z odhadní částky domu. Ovšem teď se teprve dostáváme k jádru věci. Bez registru totiž neznamená, že se do registru dlužníků nenahlíží. Banky totiž vždy posuzují své klienty a tak je tomu i v případě nebankovních společnostní. Jenomže banky vám na základě záznamu nikdy peníze neposkytnou, kdežto v opačném případě, jsou záznamy běžně tolerovány. Musíte ale prokázat, že dokážete splácet. Záznamy se pak dají tolerovat a to jak bankovní tak i nebankovní.

Vyřízení je navíc snadné a velice rychlé. Peníze můžete mít na svém kontě během pár dnů. Pokud potřebujete okamžité jednání, pak se nemusíte ničeho obávat, bude se vám ihned věnovat některý z našich odborníků, aby s vámi celou záležitost vyřídil co nejdříve. Peníze od podpisu smlouvy můžete mít do 24 hodin.