Hypotéka bez příjmu

.

Tento název se používá dlouhodoběji. Lidé jej znali již z minulosti, ale čím dál tím častěji se o něm mluví spíše v posledních několika letech, kdy si lidé začali uvědomovat, jak složité je dokazování svého příjmu, když vstoupí do banky, kolik papírů k tomu potřebujete, kolik potvrzení nejenom od zaměstnavatelů, ale také z jiných zdrojů. Je to opravdu náročné a tak se čím dál tím častěji lidé zajímají o jiné novodobé možnosti, jak získat půjčku, aby to nebylo tak složité, a to jak z hlediska času, tak také z hlediska psychiky.
Hypotéka bez příjmu však neexistuje. To vás zřejmě zklameme, protože i když je tento název poměrně častý a mezi lidmi již zažitý, tak neexistuje produkt, u kterého by vás poskytovatel půjčky neprověřil. Je to dáno také ze zákona, že se musí poskytovatel úvěru zajímat o bonitu svého klienta. Musíte zkrátka dokázat, že budete schopni splácet. To je zřejmě první a poslední pravidlo, které uslyšíte zkrátka všude a to jak v bankách a bankovním sektoru, tak také v tom nebankovním čili u nás.

Údaje doložíte velice snadno

Nemusíte se však v tuto chvíli zhroutit, že vás opět čekají měsíce složitého papírování, dokazování příjmu a náročných schůzek. Údaje totiž doložíte velice snadno a poměrně rychle.

Co dělat v případě, že máte příjem netransparentní nebo občasný?

.

Pokud nemáte prokazatelný měsíční příjem, pak nemusíte zoufat. Doložit to můžete i jiným způsobem například spoluúčastníkem. Stačí k tomu osoba z rodiny, bratr, sestra, maminka, tatínek nebo někdo blízký, kdo za vás doloží svůj příjem a stane se tak spoluúčastníkem vaší smlouvy. Velice jednoduchý způsob, jak získat peníze i v případě, že máte netransparentní příjem.

Podnikatelské úvěry mají navíc daleko mírnější podmínky než je tomu u spotřebitelských úvěrů pro běžné občany. V případě, že podnikatel má nízké daňové přiznání, nemusí to být žádný problém k vyplacení úvěru. V tomto případě se pouze dokazuje, že máte založenou živnost, čili že fyzicky podnikáte. Živnost musíte provozovat. Pokud ji neprovozujete, nebyl by to podnikatelský úvěr, ale bohužel spotřebitelský pro běžné občany.

Hypotéka bez příjmu
4.5 (90%)14
.