Řešení každé složité finanční situace

Nebankovní hypotéky bez registru jsou řešením pro každého. Jsme specialisté na spotřebitelské úvěry pro všechny typy lidí, takže se nemusíte ničeho obávat a můžete se na nás obrátit v jakémkoliv případě. Snažíme se lidem ve finanční tísni pomoci. Kritická životní situace si žádá rychlé zakročení a okamžitou pomoc a tu Vám vždy můžeme přislíbit. Nemusíte zoufat, když Vás banka odmítla, protože jsou zde i jiná řešení. Můžete získat peníze ve vysoké částce. Vyplácí se až 70% z odhadní ceny vaší nemovitosti. Odhad děláme sami a bez poplatků. Nejprve se však vždy provádí návrh kompletního řešení vaší situace. Posléze se začíná jednat o dalších důležitých informacích, které se úvěru týkají.

Bankovní instituce nám občas nepomohou, a proto se musíme spolehnout sami na sebe a najít jiné řešení

Návrh pokaždé zpracováváme zdarma a velice rádi vám v otázkách podobného typu poradíme. Naše společnost se dlouhodobě věnuje svým klientům a zpracováváme veškeré informace diskrétní formou se stoprocentní spolehlivostí. Máme velice významné kontakty, díky kterým můžete získat splátky tak nízké, jako je tomu v bankovních domech. Neplatíte žádné poplatky předem ani za vyřízení.

Žádné poplatky neplatíte ani za ocenění vaší nemovitosti. Vyplácí se finance až do hodnoty 70 % odhadní ceny nemovitosti. Tolerujeme záznamy v registrech, a proto peníze může získat opravdu každý a to bez poplatků předem. Splatit úvěr můžete kdykoliv předem, bez sankcí. Možná vás překvapuje, že veškeré věci jsou bez poplatků, ale to je zcela normální přístup. Neplatíte nic ani za odhad vaší nemovitosti, ani za splacení úvěru v dřívější době ani žádné jiné nesmyslné poplatky. Pokud byste potřebovali peníze co nejdříve, je možné také expresní jednání, které umožní, že peníze pošleme co nejrychleji. Celé vyřízení je okamžité a peníze můžete dostat již do 24 hodin.