Způsob jak financovat své podnikání

Jaký způsob financování vašeho podnikání zvolit? Co by pro vás bylo nejlepší nebo nejpřijatelnější? Nechcete se zdržovat s bankami, nebo víte, že mají přísné normy, takže vám žádnou půjčku ani neposkytnou? Banky jedou vždy podle svých vlastních pravidel. Zkoumají bonitu každého klienta, to jestli splácí své závazky a také to, jestli je zapsán v registrech. Jakmile tam vaše jméno uvidí, tak bohužel už od nich žádné peníze nečekejte. Na toto mají velice přísné mechanismy, které celou situaci a především pak klienta posuzují.

Nebankovní hypotéka bez registru je výjimečným produktem, který vám může v mnohých případech pomoci. Jedná se o produkt, který je určený podnikatelům a firmám. Tento název se vidí poměrně často a je běžný. Neznamená však, že bychom do registru nenahlíželi. Spíše bereme na vědomí vaše přestupky a záznamy tolerujeme. Nikdo by na tento způsob však neměl nahlížet ze špatného úhlu pohledu, protože mnohým klientům může pomoci například k nižší úrokové formě. Ještě si řekneme, že peníze jsou vhodné jenom pro podnikatele a firmy, kteří je vloží do svého podnikání. Ručí se samozřejmě nemovitostí, za kterou můžete dostat až 70% její odhadní ceny. Nenahlížejte na registry ze špatného úhlu pohledu, protože díky nim můžete získat nižší úrokovou sazbu. Ve většině případů se jedná o úrok od 6% p.a. ale můžete dostat po nahlédnutí do registru i daleko nižší sazbu, například 3% p.a. Tolerujeme i nižší daňové přiznání. Není problém, když záznamy v registrech máte, protože to nemusí být překážkou k získání úvěru.

Jak vyřešit starosti s penězi?

Vždy je pro nás nejdůležitějším bodem, abyste mohli splácet. Naše služby jsou samozřejmě zpoplatněné, ale nic předem neplatíte a návrh řešení vaší finanční situace se provádí také zdarma. Každou situaci vždy vyhodnotíme a zpracujeme veškerá data, abychom mohli přijít s řešením, které pro vás bude nejvhodnější a nejvýhodnější. Snažíme se o to, abyste mohli splácet, a veškeré informace uvádíme vždy na pravou míru. Nic nebudeme tajit a otevřeně vám vaši finanční situaci osvětlíme.